O nas

Flateo.pl jest Serwisem łączącym Klientów Indywidualnych z Deweloperami. 

Kupno pierwszego mieszkania dla wielu nie jest prostą sprawą.
Duża ilość osób nie wie na co zwrócić uwagę podczas wyboru, nie wie którzy Deweloperzy są godni zaufania, martwi się czy inwestycja będzie na czas. Takie pytania pojawiają się, ponieważ każdy chce kupić jak najlepsze mieszkanie czy dom.
Z kolei Deweloperzy szukają pewnych źródeł udostępniania Klientom swoich nieruchomości.
Właśnie dlatego stworzyliśmy takie miejsce jakim jest Flateo.
Jesteśmy gotowi spełniać rozmaite oczekiwania naszych Klientów oraz staramy się wychodzić interakcyjnie naprzeciw Państwa potrzebom.

Nazwa Flateo wywodzi się od słów ang. flat- mieszkanie oraz gr. theós- bóg.
Pojęcie wynikające z nazwy naszego Serwisu, niesie za sobą świadomość odpowiedzialności oraz poczucie, że nasza praca ma znaczenie, co jest szczególnie pobudzające.
Jako Firma zajmujemy się również działalnością konsultingową, co sprawia, że posiadamy i wciąż zdobywamy doświadczenia i cenną wiedzę na różnych gałęziach gospodarki.
W naszej codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem i prostotą związanymi z trzema ważniejszymi praktykami:

  • dotrzymuj obietnic
  • buduj dobre relacje
  • ucz się każdego dnia

U nas wybierzesz swoje wymarzone mieszkanie. Chcemy pomóc Ci na każdym etapie jego zakupu. Możesz sam porównać interesujące Cię inwestycje lub napisać do naszych specjalistów, którzy wybiorą dla Ciebie najlepszą ofertę pasującą do Twoich wytycznych. To właśnie dla Ciebie negocjujemy z deweloperami o uzyskanie jak największej ilości danych dotyczących mieszkania i jak najlepsze przedstawienie ich. U nas znajdziesz tylko rzetelne informacje o deweloperach i ich inwestycjach.

Na blogu zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z kupnem mieszkania i przeprowadzką. Dowiesz się między innymi jak wybrać dewelopera. Przeczytasz także o tym, jak można urządzić swoje mieszkanie, jakie trendy panują w wystroju wnętrz, gdzie warto kupować meble.

Mamy nadzieję, że z nami zakup pierwszego mieszkania będzie udanym wyborem.

 

Jak jeszcze możemy Ci pomóc ?

Przejdź na stronę główną

Ranking Deweloperów

Zobacz także:

Deweloperzy Warszawa

Deweloperzy Poznań

Deweloperzy Gdańsk