Marketing dla deweloperów

Marketing dla Deweloperów to proces społeczny prowadzony przez nasz Serwis, w którym Deweloperzy na końcu cyklu otrzymują tak zwane “hot leady”.
Dobrze rozumiany marketing to nie zestaw trików i działań doraźnych, lecz przemyślana strategia i wynikająca z niej taktyka działania, dostosowane do docelowych odbiorców, oparte na wiedzy i badaniach, osadzone mocno w realiach rynkowych.

W ramach marketingu możemy zaproponować wiele zagadnień, takich jak:

  • odnajdowanie i ocenianie możliwości rynkowych, prowadzących do zaspokojenia potrzeb określonych odbiorców oraz dokładne ustalenie tych potrzeb,
  • opracowywanie w oparciu o tę wiedzę usług oraz strategii jego dystrybucji,
  •  przygotowanie odpowiedniej strategii,
  • komunikacja z rynkiem.

Wyróżniamy w swojej pracy trzy podstawowe działania marketingowe:

  • orientacja na nabywcę,
  • integracja działań marketingowych,
  • zyskowność (w długim horyzoncie czasowym).

Podstawową zasadą marketingową jest orientacja na nabywców. Jej realizacja opiera się na wyodrębnieniu i opisie grup nabywców (segregacja i profilowanie, pozwalające na ich dokładniejszą charakterystykę), wyborze tych, do których kierować będziemy ofertę (określenie rynku docelowego) oraz działaniach w celu zajęcia optymalnego miejsca w ich świadomości (pozycjonowanie).

Marketing dla Deweloperów w dobie powszechnej informatyzacji odgrywa coraz większą rolę w procesie sprzedaży mieszkań. W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi kupuje mieszkanie przez internet. Dla potencjalnego klienta ważna jest nie tylko dobra lokalizacja i przystępna cena, ale też fachowość i renoma dewelopera od którego kupuje się mieszkanie. Z tego powodu coraz bardziej liczy się obecność na portalach internetowych, gdzie firmy deweloperskie mogą wyeksponować swoje atuty  i dotrzeć do potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem mieszkania.

Flateo jest nie tylko portalem dla użytkownika, gdzie może on znaleźć porady na temat kupna własnego mieszkania, czy jego urządzenia. Istniejemy również dla Deweloperów i to dla nich opracowaliśmy autorskie metody promocji mieszkań.

Jedną z najbardziej popularnych i zarazem skutecznych metod, jest prezentacja mieszkań i inwestycji, która znacznie zwiększa szanse na dotarcie do większej liczby klientów. Każdy użytkownik odwiedzający nasz portal i zainteresowany mieszkaniem, może złożyć zapytanie. Z naszych wielomiesięcznych obserwacji rynku i potrzeb deweloperów wynika, że najczęściej narzekają oni na niedopasowanie zainteresowanych klientów do oferty danego dewelopera. We Flateo zauważamy i rozumiemy ten problem, dlatego precyzyjnie weryfikujemy otrzymane przez nas Leady przed przekazaniem ich deweloperowi.  Każde zapytanie naszej redakcji, gdzie jest dokładnie sprawdzane pod kątem stopnia zainteresowania potencjalnego klienta oraz jego potrzeb. Dzięki temu deweloper otrzymuje od nas zawsze tylko wartościowe i zweryfikowane Leady, co pozwala na oszczędzenie czasu związanego z selekcją zapytań.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom,

proponujemy  skorzystanie z następujących usług:


Promowanie

Lista deweloperów jest pierwszym krokiem gdzie kieruje się użytkownik portalu Flateo.pl w poszukiwaniu mieszkania.

Obecność na liście buduje wizerunek firmy jako sprawdzonej i godnej zaufania.

Sama obecność jest darmowa – zależy nam na tym by nasza baza firm była jak najbardziej rozbudowana i aktualna. Jeżeli chcą Państwo by Wasza firma znalazła się w naszej bazie – prosimy o kontakt. Jeżeli zaś Państwa firma już znajduje się na liście a zechcieli by Państwo wprowadzić własny opis – również istnieje taka możliwość.


Prezentacja inwestycji

Najchętniej wybierana przez naszych klientów metoda promocji swojej oferty.

Możliwość prezentowania nieograniczonej liczby inwestycji pozwala na dotarcie do kilku tysięcy osób które odwiedzają Flateo w poszukiwaniu własnego mieszkania. Gwarantujemy Państwu darmowe leady, oraz możliwość weryfikowania ich przez Flateo przed dostarczeniem do Państwa działu sprzedaży. W ten sposób mają Państwo pewność, że skontaktujecie się z osobami tylko realnie zainteresowanymi zakupem mieszkania.

 


Wyróżnienie na stronie głównej

Oferta Premium skierowana do firm które chcą być jeszcze bardziej widoczne, poprzez obecność w samym centrum strony głównej w kategorii „Popularne inwestycje mieszkaniowe„.  Poszerza grono potencjalnych klientów i wydatnie wzmacnia rozpoznawalność inwestycji.


Korzyści ze współpracy z Flateo:

· Darmowe Leady przez cały okres trwania promocji
· Szczegółowa weryfikacja klienta pod kątem zainteresowania mieszkaniem, oraz oczekiwanej lokalizacji
· Dodawanie inwestycji całościowo przez zespół Flateo – wystarczy że prześlą Państwo niezbędne dane
· Unikalny opis inwestycji pod kątem jej zalet, tworzony przez naszych specjalistów od marketingu
· Pozycjonowanie przez prestiżową agencję SEO natychmiast po rozpoczęciu promocji


 Zapraszamy Państwa do kontaktu!
Nasi doradcy chętnie i szybko odpowiedzą na Państwa zapytanie.

info@rentumi.pl