Osiedle PALLADIUM

Warszawa, Polska

od 5500 zł ceny mieszkań (m²)
2-4 ilość pokoi
54 - 74 powierzchnia mieszkań (m²)
ukończona status inwestycji

Opis inwestycji

Osiedle Palladium na warszawskiej Białołęce to idealna propozycja dla osób ceniących sobie mieszkanie w spokojnej okolicy z dala od centrum miasta. Jest to kompleks budynków o wysokości od 2 do 7 pięter. Wielkość mieszkań jest zróżnicowana - osiedle posiada zarówno lokale jedno jak i cztero-pokojowe. Ceny mieszkań zaczynają się już od 5700zł za metr kwadratowy. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy - most imienia Marii Curie Skłodowskiej zapewnia znakomity dojazd do centrum. Mieszkańcy mogą skorzystać też z linii metra która zapewni dojazd do lewobrzeżnej części miasta w kwadrans.

Zobacz informacje o dostępnych mieszkaniach

Mieszkanie 2 Pokojowe

Osiedle PALLADIUM
Ilość pokoi: 2
Piętro: 0
Powierzchnia: 54 m²
Wysokość: cm
Garaż podziemny: tak
Program MdM:
Cena za m²: ok. 0 zł
PLN
cena mieszkania

Mieszkanie 3 Pokojowe

Osiedle PALLADIUM
Ilość pokoi: 2
Piętro: 0
Powierzchnia: 54 m²
Wysokość: cm
Garaż podziemny: tak
Program MdM:
Cena za m²: ok. 0 zł
PLN
cena mieszkania

Mieszkanie 4 Pokojowe (49)

Osiedle PALLADIUM
Ilość pokoi: 4
Piętro: 0
Powierzchnia: 74 m²
Wysokość: 267 cm
Garaż podziemny: tak
Program MdM: tak
Cena za m²: ok. 5510 zł
407740 PLN
cena mieszkania

Osiedle Palladium na warszawskiej Białołęce to idealna propozycja dla osób ceniących sobie mieszkanie w spokojnej okolicy, nieco dalej od centrum miasta. Bliskość terenów zielonych i licznych ścieżek rowerowych są świetną ofertą dla ludzi ceniących sobie aktywny tryb życia. Sama inwestycja jest kompleksem budynków o wysokości od 2 do 7 pięter. Wielkość mieszkań jest zróżnicowana.  Obecnie na swoich nabywców czeka jeszcze ponad 20 mieszkań 4-pokojowych. Wszystkie lokale na terenie inwestycji sprzedają się jednak w bardzo szybkim tempie. Nie warto więc czekać na ostatni moment ze złożeniem zapytania.

Wyposażenie osiedla

Osiedle Palladium posiada całodobową ochronę, jego mieszkańcy mogą więc czuć się bezpiecznie całą dobę. Na jego terenie znajdują się także miejsca dla dzieci jak plac zabaw. Mieszkania wyposażone są we własne ogródki, loggię, windę oraz telewizję kablową. Mieszkańcy mają też do dyspozycji garaże podziemne, komórki lokatorskie oraz rowerownię.

 

Komunikacja

Osiedle znajduje się w Nowodworach, około 12 kilometrów od centrum Warszawy. Jest z nim bardzo dobrze skomunikowane, ponieważ most imienia Marii Curie Skłodowskiej zapewnia łatwy i szybki dojazd samochodem. Ulicą Modlińską można łatwo dojechać na Pragę, a następnie do Śródmieścia. Mieszkańcy osiedla mogą też skorzystać też z linii metra która zapewni dojazd do lewobrzeżnej części miasta w kwadrans. Na Białołęce mieszczą się także aż 4 stacje kolejowe.

Zakupy

Zaledwie 750 metrów od osiedla znajduje się wiele sklepów. Są to min. Biedronka, Żabka, supermarket Stokrotka czy Kaufland. Znajdziemy też różnego rodzaju restauracje, jak np. Centrum Konferencyjne Fort, obok którego znajduje się sklep Selgros Cash&Carry.

Placówki edukacyjne

W okolicy znajduje się ponad 20 placówek edukacyjnych. Są to min. przedszkola i złobki – nie będzie więc problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla swoich pociech. 550 metrów od osiedla mieści się także szkoła podstawowa.

Rozrywki w okolicy

Dla rodzin z dziećmi dużą atrakcją powinien być fakt, że Osiedle zlokalizowane jest tylko 20 minut drogi samochodem od warszawskiego ZOO. Miłośnikom sportu przypadnie do gustu bliskość Stadionu Narodowego, na który powinniśmy się dostać w niecałe pół godziny. Wystarczy też przejechać mostem na drugą stronę Wisły, by dotrzeć do dużej galerii handlowej Arkadia. Można wybrać się też na Stare Miasto, gdzie dojedziemy z Osiedla również w niecałe 30 minut.

O deweloperze

Dom Development to znana na rynku i sprawdzona firma, co potwierdzają wyniki sprzedaży w roku 2016, które jeszcze poprawiły się w porównaniu z rokiem poprzednim. Wysoki kapitał zakładowy, ogromne doświadczenie w budowie mieszkań, oraz setki inwestycji na koncie gwarantują wysoką jakość wykonania.

Okiem Flateo

Osiedle Palladium jest niewątpliwie dobrą propozycją dla osób, które pragną mieszkać nieco dalej od centrum. Białołęka to cicha i bezpieczna okolica, a prawobrzeżna część Warszawy jest zdecydowanie bardziej spokojna, w porównaniu z bardziej dynamiczną i ruchliwą lewą stroną. Bliskość lasów jest ogromnym atutem dla miłośników przyrody. Wbrew pozorom jednak, po prawej stronie Wisły również znajdziemy mnóstwo atrakcji, jak różnego rodzaju restauracje, kafejki, kluby, teatry, czy wspomniane wcześniej ZOO i Stadion Narodowy. Podsumowując, zamieszkanie na Osiedlu Palladium jest świetną okazją dla osób które chcą mieszkać nieco bardziej na uboczu, jednocześnie nie odcinając się całkowicie od rytmu wielkiego miasta.

 

 

Zapytaj o szczegóły inwesycji