Nowe osiedla od deweloperów

Dom Development

Deweloper ze znaną w Polsce marką. Realizują projekty w Warszawie i Wrocławiu. Firma nastawia się na budownictwo mieszkaniowe. Na swoim koncie mają setki wybudowanych mieszkań.

O deweloperze:

Deweloper ze znaną w Polsce marką. Czołowa firma budowlana w Polsce z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku są już 21 lat. Wybudowali ponad 26000 mieszkań. Realizują projekty w Warszawie, gdzie posiadają obecnie kilkanaście inwestycji, a także we Wrocławiu.

Proponują swoim klientom zarówno budżetowe mieszkania jak i luksusowe rezydencje. Przygotowują mieszkania „pod klucz”, oferują również doradztwo kredytowe.

Dom Development to znana na rynku i sprawdzona firma, co potwierdzają wyniki sprzedaży w roku 2016, które jeszcze poprawiły się w porównaniu z rokiem poprzednim. Wysoki kapitał zakładowy, ogromne doświadczenie w budowie mieszkań, oraz setki inwestycji na koncie gwarantują wysoką jakość wykonania.

Zobacz inwestycje Dom Development na Flateo.pl:

Osiedle PALLADIUM, Warszawa, Białołęka

 

Dodatkowe informacje:

Telefon kontaktowy: 22 351 66 33
Adres: Pl. Piłsudskiego 3 budynek Metropolitan 00-078 Warszawa
Strona www: www.domdevelopment.com.pl/
Ilość inwestycji w sprzedaży: -

Zapytaj o szczegółową ofertę

Osiedle PALLADIUM

Dom Development

Warszawa, Polska

Osiedle Palladium na warszawskiej Białołęce to idealna propozycja dla osób ceniących sobie mieszkanie w spokojnej okolicy z dala od centrum miasta. Jest to kompleks budynków o wysokości od 2 do 7 pięter.…

od 5500 / m²
2-4 ilość
pokoi
54 - 74 powierzchnia
mieszkań (m²)
ukończona
status
inwestycji