Ranking deweloperów Wrocław

Ranking deweloperów Wrocław . Rynek deweloperski we Wrocławiu rozwija się bardzo szybko. Powstają nowe osiedla i domy jednorodzinne. To zasługa zarówno dobrej sytuacji na rynku, jak i dużej atrakcyjności miasta które przyciąga młodych ludzi. Przewidujemy, że dynamika sprzedaży mieszkań we Wrocławiu będzie nadal rosła. Wiedzą o tym także wrocławscy deweloperzy, którzy masowo budują swoje inwestycje w stolicy Dolnego Śląska. Zapraszamy do zapoznania się z największymi wrocławskimi firmami deweloperskimi. Przedstawiona tu lista ma na celu pomóc w doborze firmy, od której możemy kupić mieszkanie, bądź dom. Po prawej stronie mają Państwo możliwość znalezienia dewelopera w swoim mieście.

MAXDOM

Wrocław

W rankingu uwzględniłem 13 spółek posiadających obligacje notowane na rynku Catalyst. Kilka spółek niepublicznych się nie załapało ze względu na nieopublikowanie jeszcze raportu rocznego (Victoria Dom, Nickel Development, GEO. Mieszkanie…

Ranking polskich deweloperów

Activ Investment

Działają na rynku od 1996 roku. Budują w 3 miastach; Krakowie, Katowicach i we Wrocławiu. W Krakowie sprzedają obecnie mieszkania na „Osiedlu Złotych Orłów” w Mistrzejowicach.

Ranking polskich deweloperów

Archicom

Wrocławski Deweloper, od 25 lat na rynku. Budują mieszkania „pod klucz” jak również wynajmują powierzchnie biurowe i komercyjne. Uznani przez ,,Rzeczpospolitą” „Najbardziej Przyjaznym Deweloperem w Polsce”.