Ranking deweloperów Piła

Deweloperzy Piła. Piła to miasto z daleko sięgającą historią, lecz przez zniszczenia wojenne, zostało prawie doszczętnie zniszczone, dlatego pod względem aglomeracyjnym Piła jest bardzo młodym miastem, co wpływa na jej świeżość. Dzięki temu, duża powierzchnia wpływa na niską gęstość zaludnienia, co sprawia, że miejsce to jest idealne dla osób ceniących sobie spokój i unikających wielkomiejskiego zgiełku. W Pile inwestują mniejsi, lokalni deweloperzy, dzięki czemu mają okazję dokładniej docierać z ofertą mieszkań oraz domów i precyzyjniej spełniać potrzeby swoich Klientów.
Deweloperzy polska

ABC Apartamenty

Posiadają w swojej ofercie domy zarówno jedno jak i wielorodzinne w Pile. Do wyboru jest kilka inwestycji. Firma oferuje też możliwość wybudowania domu według własnego projektu na działce klienta.

Deweloperzy polska

Abita Deweloper

Firma działa od roku 2012. W tym czasie wybudowali dwa budynki wielorodzinne w Pile i jeden w Trzciance. Ich osiedle ul. Kadetów w Pile to kompleks lokali mieszkalnych i usługowych.…

Deweloperzy polska

ESC

Firma zajmuje się zarówno budownictwem jak i pośrednictwem nieruchomości. Obecnie stawiają wielorodzinne budynki na osiedlu Koszyce, oraz kompleks szeregowców przy ul. Książęcej w Pile.