Proekologiczny i Energooszczędny Dom

55-330 Wilkszyn, Polska

od 542000 zł ceny mieszkań (m²)
- ilość pokoi
- powierzchnia mieszkań (m²)
ukończona status inwestycji

Opis inwestycji

DOM 4E jest odpowiedzią na oczekiwania osób pragnących spełnić swoje marzenie o posiadaniu nowoczesnego i przyjaznego domu z technologiami na miarę XXI wieku. Przemyślany projekt oraz zastosowane instalacje sprawią, że będzie to dla Państwa rodziny idealne miejsce do życia. Dom 4E czyli: Energooszczędny. Mniej strat ciepła oznacza niższe koszty utrzymania. Każdy z segmentów to dom […]

DOM 4E jest odpowiedzią na oczekiwania osób pragnących spełnić swoje marzenie o posiadaniu nowoczesnego i przyjaznego domu z technologiami na miarę XXI wieku. Przemyślany projekt oraz zastosowane instalacje sprawią, że będzie to dla Państwa rodziny idealne miejsce do życia.

Dom 4E czyli:

Energooszczędny. Mniej strat ciepła oznacza niższe koszty utrzymania. Każdy z segmentów to dom energooszczędny w pełni znaczenia tego słowa. Podczas budowy zastosowaliśmy najlepsze materiały spełniając wymagania stawiane domom niskoenergetycznym.

Ekonomiczny. Decydując się na zakup otrzymujesz gwarancję najniższych kosztów utrzymania. Dom dzięki zastosowaniu odpowiedniej izolacji cieplnej oraz odnawialnym źródłom energii jest praktycznie samowystarczalny – ogniwa fotowoltaiczne.

Ekologiczny. Dom w technologii 4E nie będzie emitować spalin w trakcie sezonu grzewczego do zapewnienia ogrzewania oraz ciepłej wody gdyż zastosowano wysokiej jakości gruntową pompę ciepła. Oznacza to, że budynek nie emituje bezpośrednio CO2, a w najbliższym otoczeniu będziesz mieć dostęp do czystego powietrza (lasy). 75% energii potrzebnej do jego ogrzania jest generowane przez sam budynek (pompa ciepła).

Ergonomiczny. Szerokość budynku to 9 metrów – rzadko spotykana w innych domach szeregowych. Powierzchnia domu wynosi 134 m2, co w połączeniu z przyjaznym układem pomieszczeń stanowi idealne miejsce dla rodziny.

Podstawowe zalety:

1) bardzo niskie koszty eksploatacji

2) dwustronny licznik ee

3) wydajna rekuperacja lato/zima

4) wysokiej klasy materiały izolacyjne

 

! Dla pierwszych klientów oferujemy rabaty !

Submitted by Radosław Pietrzak

Zapytaj o szczegóły inwesycji