DEweloper

Robyg

ROBYG to jednen z największych deweloperów. w Polsce. Firma realizuje swoje projekty w Warszawie i Gdańsku. Deweloper wyposaża wszystkie swoje mieszkania w technologię Smart House, bez żadnych dodatkowych opłat.

O deweloperze:

Deweloper ROBYG to jedna z  największych polskich firm deweloperskich i czołowy gracz na rynku. Robyg realizuje swoje projekty w Warszawie, Gdańsku. Deweloper od jakiegoś czasu wyposaża wszystkie swoje nowe mieszkania w technologię Smart House, bez konieczności dodatkowych opłat ze strony klienta.

Działalność rozpoczęli w roku 2000, a ich pierwszą inwestycją był „Warszawski Dom na Ursynowie”. Następnie oddali do użytku „Nową Rezydencję Królowej Marysieński” w miasteczku Wilanów. Od kilku lat Robyg bije własne rekordy sprzedaży z poprzedniego roku. W 2015 sprzedali 2333 mieszkań a w 2016 roku – 2957 uzyskując drugą pozycję w rankingu sprzedanych mieszkań w Polsce. Posiadają kilkanaście inwestycji w Warszawie, min. na Bemowie, Mokotowie,  Wilanowie, Woli, Żoliborzu, Pradze Południe, Białołęce czy Ursynowie. W Gdańsku są to mieszkania w takich dzielnicach jak: Jasień, Letnica, Piecki-Migowo, Wrzeszcz oraz Zaspa. Deweloper nie próżnuje i już zapowiada kolejne projekty.

Dodatkowe informacje:

Telefon kontaktowy:
Adres:
Strona www:
Ilość inwestycji w sprzedaży: -